| Sara2 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un nou parfum, ce imi recomandati?

9 răspunsuri:
| edith_8738 a răspuns:

Versace crystal noir, calvin klein, dolce gabana- the one.sunt parfumuri cu adevarat incantatoare.chiar daca dai un ban mai mult, merita. dureaza destul si aroma persista intreaga zi.o zi faina! ciau!

| ElenaGilb3rt a răspuns:

Carolina Herrera, 212! Miroase foarte bine. Am avut foarte multe parfumuri dar asta miroase cel mai bine!

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Pur Blanca Floral! :X

| AndradaNicoletaRaluca a răspuns:

Eu iti recomand:Incandessence, Intuition...Crede-ma sunt foarte bunewinking

| Leylla a răspuns:

Sunt atatea parfumurilaughing...eu cred ca unul dintre cele mai bune este Victoria Beckham...e extraordinar. Sper sa alegi ceva si sa iti placa.:*

| Ermine a răspuns:

Flora (Gucci),armani code,Si din gama Poison (Christian Dior) pe mine ma-u atras cel mai mult,Pure poison,midnight poison,hypnotic poison, tendre poison si Poison simple ala in sticuluta verde inchis numai stiu cum se cheama exact, oricum merita sa le incerci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bvlgari Omnia Crystalline

| Mytzyy95 a răspuns:

Chanel N0 5 175 lei sau daca nu un Tommy Hilfiger e 132 lei (miros de piersici :X )

| DeeDee_8970 a răspuns:

Poeme, J'adore, Adidas,