| Denisa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un parfum original de pe internet. Stiti ceva siteuri care chiar au parfumuri originale, imi puteti sugera un parfum care sa miroasa puternic si dulce? Eventual a vaniliebatting eyelashes. Multumesc. dau funda.

Răspuns Câştigător
| madalinutza a răspuns:

Buna:D uite iti voi da un site unde gasesti o gramada de parfumuri:D si toate sunt originale si sunt de toate felurile:) sper sa-ti gasesti unul.:*http://www.shopmania.ro/......arfum.html

12 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin uite iti voi da un site unde gasesti o gramada de parfumuribig grin si toate sunt originale si sunt de toate felurilehappy sper sa-ti gasesti unul.:*

| AidaAmaranta a răspuns:

Uie id-ul meu: you_killme88 putem vb daca vreihappy
asculta-mi sfatul: ia-ti parfum VERSACE- crystal noir nu am cuvinte cum miroase. ii fenomenal.adorlove struck miroase si puterniclove struck

| Peto a răspuns:

Www.e-parfumurionline.ro :*
de acolo mi-am comandat eu armani code si miroase frumos:D iar insolence guerlain:x miroase frumos :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei de la lacoste au scos in spania la vanzare cel mai tare parfum original e pentru el si ea bine variante diferite... probabil o sa te coste vreo 150 e. iti pot oferi un catalog marian_cm2003 cu mai multe produse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anticipate intense de la Amway. intra pe www.amway.ro, costa 153 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sugerez alex by alex curran e suuuuper!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.strawberrynet.com acum este si o versiune in romana a site ului. il recomand cu caldura si vaneaza promotiile

altul ar fi ebay numai ca cu noua legislatie europeana nu poti sa cumperi decat de 100 euro altfel iti blocheaza paypalul si te sa i suni sa vorbesti cu ei sa le spui ca tu esti adevaratul cardholder etc... prea multa bataie de cap
primul e mult mai bun

| Lorodana a răspuns:

Iti recomand pe acesta http://www.parfumuri.joo.ro/parfumuri-dama/lancome/la-vie-est-belle.html este un parfum superb

| adrianaavg a răspuns:

Vezi Aici http://dshopp.cabanova.com/produse-cosmetice.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| Lupasliviu a răspuns:

De calitate. Recomand!
http://hainefashion.eu/