| Alex2003821 a întrebat:

Vreau sa îmi fac dreaduri. Cam cât costa și care este mărimea minima a parului.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil nu vei gasi pe nimeni sa-ti faca la vreun coafor, dar cu siguranta tigancile stiu sa le faca, doar sa le spui sa ti le faca cu cat mai multe codite.

| wonderwoman123 a răspuns:

Nu am avut, dar stiu persoane care au avut. De pret depinde la locul in care le faci, de cat de groase le vrei si cat de des ai parul. Cat despre lungime, trebuie macar pana la umeri, caci parul se injumatateste in dreduri. Daca crezi ca arati ca un arici, poti baga extensii cat de lungi vrei.