| Horan_Alexa_2000 a întrebat:

Vreau sa imi fac parul ombre, tinand cont ca eu am parul saten inchis.Ce ar trebui sa fac ca sa se prinda pe par? Stiu cum sa ma vopsesc sa fie ombre, dar nu stiu ce produse sa folosesc. Vreau ceva cat mai bun, nu vreau sa merg la salon. Gen, imi trebuie doar produs care doar sa decoloreze parul si apoi sa imi iau vopseaua separat? Sau produsul de decolorat imi face culoarea de blond pe care o vreau? Chiar nu stiu cum trebuie. As vrea sa imi spuneti si niste produse dar ca sa fie cu adevarat bune, sa nu mi se spicuiasca parul rau de la decolorator sau vopsea. Si daca ati putea sa-mi ziceti si un pret aproximat, mi-ati fi de mare ajutor. Dau funda, multumesc

1 răspuns:
| gingalavinia134 a răspuns:

Iti dau un sfat si bun: Lasa parul pe care ti la dat Dumnezeu, asa il ai cel mai frumos, fii naturala nu la moda nu ajuta a nimic.