| DrunkenIrish a întrebat:

Vreau sa imi iau ceva de incaltat casual si nu stiu ce firma face cei mai rezistenti/buni tenesi:Nike,Vans,Converse si ce model va place voua (vreau numai tenesi).

PS : Ce model va place eu ma gandeam la Vans Authentic/Era,Converse Star Player, Nike Court Leather. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Eu mi-am achiztionat acum 2 ani un Nike Sb II din Deichmann cu 229 lei, si inca sunt foarte ok fara nici o dezlipire, problema e ca am cumparat pantofii in culoare rosie si acum s-au decolorat, au o tenta de roz in rest sunt perfecti.
Mi-am cumparat acum un an aproximativ niste Vans-uri, cu 270 de lei bluemarini, si dupa un an in jur se dezlipesc si arata inestetic.
Am si un puma, cumparat acum un an cu 170 de lei, si acum arata perfect problema e la calcaie unde s-a facut o gaura.
Mai am si un Adidas tenisi, nici acum nu au nici o problema, si mai am inca un Adidas tot la fel nu au nici o problema.
Zic eu, marca se plateste.Imi place nike-ul, chiar foarte mult mai ales ca sunt rezistenti, am jucat cu ei fotbal, baschet de toate si nu au nici o problema.

1 răspuns:
| Sociopatul a răspuns:

Iti recomand vans ca poate fi casual dar si sport, de preferat negru daca e casual, pentru ca negru e elegant big grin! Bafta