| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi impletesc parul
este lung cam pana la sani si tuns in scari...as vrea sa ma impletesc singura si nu pot

as vrea sa-mi fac coada frantuzeasca sau olandeza(nu vad nicio diferentabig grin)

help

5 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Cu amandoua ti-ar sta bine
dar mai bine ar fi cea olandeza, cu cea frantuzeasca trebuie sa impletesti in spic sau nu stiu cum, dar uite un sfat mai bun, pune-o pe mama ta sau pe o prietena sa-ti impleteasca parul(singura nu prea poti) in amandoua felurile si tu decizi cu care iti sta mai bine
pooop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu cea frantuzeasca;)da-mi sh mie id tau pe hi5 meu lasa un mesaj http://alynutza-petruta.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine parul e cu mult mai lung si foarte des si eu ma impletesc sigura spik nu e deloc greu si sta foarte bine

| Sarpedan a răspuns:

Frantuzeasca e perfect>