| honeygirl04 a întrebat:

Vreau sa imi pun unghii cu gel, si nu stiu ce model sa imi fac. M-am gandit sa imi scriu ceva scurt in spaniola, si as avea nevoie de ajutorul vostru sa imi spuneti ceva cuvinte frumoase si scurte. Daca nu gasiti in spaniola e bine si in engleza.

Răspuns Câştigător
| andreead31 a răspuns:

Heii,nu se mai poarta 'scrisurile' pe unghii! Ti le poti face negre/albe in afara de ungia de la degetul inelar pe care aplici sclipici auriu, asta e in tendinte, ti le mai poti face cu animal print ..intra pe www.weheartit.com si dai un search cu "nails polish",sunt foooarte multe unghiute dragute acolo! Si ca sa iti respect intrebarea uite cateva cuvinte scurte in engleza:feel(simte),truth(adevar),happy(fericit), love(iubire), cute(atragator, dragut), smile(zambet):*

| honeygirl04 explică (pentru andreead31):

Multumesc de ajutor! :*

1 răspuns: