| MLSS a întrebat:

Vreau sa imi vopsesc parul in degrade, ce sa folosesc ca sa nu se arda?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca vrei sa-l faci roscat, albastu, negru sau mai stiu ce alta culoare poti folosi nuantator si nu pateste nimic parul. Daca il vrei blond presupune sa folosesti vopsea cu decolorant/oxidant si se arde putin, dar daca ii aplici tratamente isi revine.

| Predator30 a răspuns:

Incerca sa vorbesti cu un hair stylis.o zi faina!

| Korman a răspuns:

Consultate cu un hairstylist.Aia stiu totul despre par.

| CrazyGirlinRain a răspuns:

La saloane, exista decolorante profi care nu iti afecteaza parul foarte tare, mai ales daca hair stylistul e unu priceput, o sa stie cum sa aiba grija de parul tau.