| amber4u a întrebat:

Vreau sa ma decolorez si nu stiu cu ce sa incerc pentru ca am cautat decolorant si nu am gasit aici la mine. Sunt vopsita bruneta si vreau intai sa imi decolorez varfurile apoi sa le vopsesc roscate. Ce as putea sa incerc? Am auzit ca apa oxigenata decoloreaza e adevarat? Ce imi sugerati? scuze categoria

2 răspunsuri:
| Iunona a răspuns:

Sunt de acord cu TinyLittleStar, dar ca sa iti raspund la intrebare, apa oxigenata delororeaza mai mult pe nuante deschise nu e foarte puternica. Nu cred ca prinde pe negru. Delocorantul cel mai puternic este decobez si se gaseste la pliculete. Am vazut si pe la farmacii si market.

| TinyLittleStar a răspuns:

Sincer, pentru sanatatea parului tau, iti sugerez sa faci aceasta schimbare de look la coafor, cu produse profesionale, astfel incat sa nu iti atace parul.