| Anentykkk a întrebat:

Vreau sa ma tund asa : http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/....../4/400.jpg

Va rog frumos. Cum se numeste frizura? Adica. Cum sa zic la coafor sa-mi faca.

Funda :D

3 răspunsuri:
| Eu186958 a răspuns:

Ii spui sa te tunda in scari! asa sunt si eu!:*

| Ramona569 a răspuns:

Ii arati pozasmug

| DeeeaDee a răspuns:

Pai si eu sunt tunsa asa.Frizura nu chiar are un nume... Daca vrei poti sa ii spui sa te tundai filat sau in scari depinde.Ca daca ai observatacolo in fata ii mai scurt dupa ii un pic mai lung dupa ii si mai lung pana ajunge la varfuri.Si eu il am exact la fel si i-am spus la coafeza sa ma tunda in scari. Sper ca te-am ajutat big grinFunda?