| ElizzaTPU a întrebat:

Vreau sa ma tund! Fetelor, ce salon de coafura imi recomandati din Brasov?

2 răspunsuri:
| glamvintage a răspuns:

Diva Vision, clar! erg de ceva vreme acolo si sunt foarte multumita de cum lucreaza fetele plus ca e o atmosfera foarte faina! sunt pe sf ioan 22, iti las is nr de tel: 0742224058. bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Am fost la o mătușă in brașov care se cununa și mi-am facut parul la primul coafor de pe aceeastă listă http://www.paginiaurii.ro/......tică.html
baftă!