| Lyit a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc blond deschis deschis..momentan sunt blonda dar nu asa sper alb, cel platinat...si din cate am auzit doar daca imi decolorez parul reusesc sa ajung la culoarea dorita. credeti ca merita..sau imi strica parul prea tare?

2 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Nu cred că-ți strici așa tare părul. Eu zic că merită să te faci mai blondă.

| AleXisAleXis a răspuns:

Depinde, daca mergi la o profesionista nu iti va strica parul. Daca ti`l faci tu singura acasa cu decolorant de 12 i`l faci praf.