| ailin a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc bruneta dar as vrea ca partea d jos, nu prea groasa, sa o fac o alta culoare ce imi sugerati tinand cont ca am tenul deschis si ochii caprui spre verde daca puteti puneti si cate o poza cu sugestiile voastre mersi:*:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Paris a răspuns:

Daca esti nevopsita, adica daca ai parul natural, stai linistita, nu te vopsi, pentru ca o sa te dai cu capul de pereti cand o sa vezi cat de nesanatos si degradat se va face, si atunci cand va trebui sa vopsesti radacinile lunar. daca esti deja vopsita, iti sugerez sa te faci un saten inchis, sa nu bagi negru negru, iar partea de jos sa o faci aceeasi culoare. Nu vrei sa arati ca un papagal, nu?

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Roscat cred ca ar fi interesant

| EUSIATIT a răspuns:

Deci stii ca negru e culoate naturala si nu vei scapa curind de ea. dar pb ta si a 2 aculoare cea de la virfuti ceva roscat [visiniu am vazut o pers si era ok parerea mea

| Arthur a răspuns:

Apropo de partea de jos; cat de jos? thinking

| ailin explică:

Pai partea de jos insemnanad partea de dedesubt adica partea de la gat m am gandit ca in poza d la avataru meu

| Aries90 a răspuns:

Da, roscat ar fi frumos, eu sunt satena si cu varfurile roscate de obicei, nu vad dc cu brunet nu ar merge big grin

| UnuDoiTreiPatru a răspuns:

Negru intotdeauna a mers bine cu rosuwinking