| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc negru-albastrui, am parul pana la jumatatea spatelui, acum e vopsit aramiu, credeti ca o sa il deterioreze vopseaua?

Răspuns Câştigător
| JustForFewSeconds a răspuns:

Dupa parerea mea, vopseaua blonda deterioreaza cel mai mult. Cele inchise nu au acest efect asupra parului. Te sfatuiesc sa mergi la salon, dupa te poti intretine acasa.

4 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Nu se va deteriora. Am fost si eu vopsita negru-albastrui insa cand te vei spala pe cap se va scurge culoarea aceea. Dupa cateva spalari va fi ok

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai culoare frumoasă naturală la păr, e păcat să strici banii pe vopsea.

| Dalmore a răspuns:

Da

| bmerry a răspuns:

Dacă îți iei o vopsea buna, nu se va deteriora. De asemenea e foarte importantă și întreținerea post-vopsit. Sa folosești șampoane și măști de calitate, cum ar fi cele de la Wella.