| princess92 a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc si nu stiu ce as putea sa folosesc. o vopsea mai buna...si inca o intrebare... daca vreau negru fara nici o nuanta(albastrui, roscat, etc)trebuie sa iau negru abanos, nu? astept raspunsurile voastre.

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Kaloss, garnier /casting astea sunt cele mai bine iar in ce priveste culoatea negru fara reflexe am inteles vrei nu? avind in vedere ca negru e culoare principala nu veiu avea pb cu vopsitu si nuanta ca negru e tot negru nr de vopsea este 1 daca vrei cu reflexe atunci este1.1 sau 1.2 deci 1 si e negru pur sa spun asa

| sweet moon a răspuns:

Casting crem gloss negru, kaloss nu e prea bun

| madie a răspuns:

Eu am vrut aceeasi chestie ca tine si chiar azi am experimentat Garnier 100% color, nuanta 010(negru intens). Sincer sunt foarte multumita de cum a iesit, inainte fiind satena(vezi in pozabig grin). Initial, am vrut sa incerc casting creme gloss dar nu stiam cat s-ar mentine culoarea avand in vedere ca nu contine amoniac(chit ca se zice ca nu dauneaza firului de par, pana la urma tot vopsea e!) deci probabil nu are aceeasi putere de acoperire.Nu-ti ramane decat sa incerci.Sunt curioasa sa aflu rezultatul final.:* te-am pupat!

| danutzyscorpyon a răspuns:

Da trebuie negru abanos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da