| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa merg sa imi fac gauri in urechi.Trebuie sa iau cercei din aur? Sau sunt buni si aia din argint?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Daca ai fi purtat clipsuri de argint sau aur sau orice alt material ai fi stiut la care esti compatibila, unele persoane sunt alergice la aur, argint sau alte materiale. Nu este din stas ce sa-ti pui, conteaza ceea ce iti place.
Eu in general prefer argintul si aurul alb.

4 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Eu cand port argint mi se innegreste in vreo 20 de minute. Asa ca as zice aur, ca sa fii sigura.

| asdfq a răspuns:

Metal medicinal sa fii igura ca macar e steril

| Jrr_Klaudiu_1995 a răspuns:

Eu cand port argint mi se innegreste in vreo 20 de minute. Daca ai fi purtat clipsuri de argint sau aur sau orice alt material ai fi stiut la care esti compatibila, unele persoane sunt alergice la aur, argint sau alte materiale, ma rog sper ca te-am ajutat.

| anonim_4396 explică (pentru Jrr_Klaudiu_1995):

Buna treaba papagalule... Incearca sa porti mai multe tipuri de cercei si vezi care iti fac bine si care iti fac rau. Eu spre exemplu nu pot purta decat aur sau argint pur, la restul se innegreste si se fac rani.