| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar de pe net o pereche de blugi dar in poza apar la baza suflicati. Asa sa fie ei, e vreo moda mai nou? si daca da cu ce se poarta astfel de blugi suflicati? pantofi sport sau adidasi, tricouri sport sau camasi? Mersi.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da,asa am si eu, sunt bleu si au la baza unde sunt intorsi imprimeu cu floricele...genul asta de blugi se poarta la orice tinuta casual(orice dar nu office)...
https://www.google.ro/......ps?/search

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca asa au vrut cei de la firma respectiva sa pozeze blugii respectivi...eu cred ca poti sa ii porti normal adica nesufulcati happy...dar daca totusi vrei sa stii, chiar se poarta asa ..cu camasi in special happy

| oanaaa16 a răspuns:

Buna! Da se poarta. Poti sa.i porti cu o bluza mai larga, eventual mai lunga in spate si mai scurta in fata + tenesi sau adidasi
Sau varianta a doua cu o camasa bagata in pantaloni si o vesta sau sacou si niste balerini draguti happy Culori puternice ( Roz sau verde) sau mate ( cream, roz pal ). Sau aceia care au in varf negru si in rest sunt creamwinking