| caroollina a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar haine dar nu stiu site-uri..ma puteti ajuta? vreau sa corespunda marimile si sa nu fie haine foarte spumpe, dar faine :*

6 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Vmzona.com
PPT
Stradivarius
Bershka
kyk.ro
miniprix.com
dresslily.com
atmospherefashion.ro
declub.ro
incaltaminte-imbracaminte.ro
mujer.ro
lashez.com
bfashion
Aici ai

Răspuns utilizator avertizat
| dianainsta01 a răspuns:

543.ro este un site minunat. Gasesti o multi de haine destul draguta, nu este cel mai bun, dar hainele sunt chiar ok si au preturi extraordinar de mici, hainele fiind luate direct din fabrica. Plus ca sunt destul de multe braduri chair dragute gen Zara, Bershka etc. Eu zic ca merita. Acum deoinde si cat de pretentioasa esti tu, si de stilul tau bineinteles

| fashiongirl14 a răspuns:

Exclusives.ro
h&m (online)
bfashion

| alexandrurza a răspuns:

Cele mai faine haine sunt pe site-ul anunturi.com este foarte ieftin si convenabil are haine frumoase... funda?