| mihaella00elena a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un kit de epilare cu ceara si as vrea sa aflu mai multe pareri de la voi, se merita sau nu?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ai firul mai puțin rezistent la epilare, da, poți să-l cumperi, dacă nu, renunță!
Este pe net o ofertă cu expedierea te costă 150 ron.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| ottovintila a răspuns:

Sigur ca merita, intrucat ai contol asupa igienei personale, plus ca nu mai pierzi timp la salon. Pentru inceput nu va fi simplu dar poti vedea filmulete si poti invata. Preurile sunt chiar accesibile: https://www.tpb.ro/35-kit-uri-pentru-epilat

| Bobi_9181 a răspuns:

Depinde de pret si continut. Iti recomand epilarea dar numai daca nu ai pielea sensibila