| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un parfum care sa reziste! nu-mi plac cele dulci, vreau ceva fresh... ce imi recomandati?:*

16 răspunsuri:
| beka a răspuns:

DIESEL Plus Plus(Aroma calda, de lapte se intensifica gradual si subtil, devenind din ce in ce mai clara. Dar nelasand parfumul sa isi piarda din notele fresh initiale.Esente : lemn de santal, extracte din lapte, incluzand proteine, calciu, vitamineTip)

Abh
| Abh a răspuns:

Evidence de la Yves Rocher sau Perceive de la Avon.

| adellina a răspuns:

B. U. cel verde sau albastru.

Cel verde ii preferatu meulove struck

| zanesiprintese a răspuns:

Moschino funny

| anyka18 a răspuns:

Summer While

| alecsandra_8291 a răspuns:

De exemplu senteurs fraiches este f fresh :->

| Alina_9354 a răspuns:

Little black dress, Pur Blanca, Lacoste Pink, Little white dress!

| dracdeingerash a răspuns:

Vanderbilt este cel mai bunwinking sau Chanson d'Eau am eu adus din parfumerii de afara 200ml la pret de 100ml nu luat din orice piatawinking

| jizabell a răspuns:

Crystal noir versace

| deli02 a răspuns:

Davidoff-Cool Water

| mariomario a răspuns:

Incearca today de la avon

| Keridaa a răspuns:

Nina ricci
Prada
Elige :*

| sofia_1672 a răspuns:

Este unul misto de la antonio banderas e o sticluta patrata cu continutul albastru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Little black dress

| p1sycutza a răspuns:

Davidoff - Cool Water
Donna Karan - Be delicious -> este un parfum fresh extraordinar big grin

| p1sycutza a răspuns:

Little Black Dress nu are nicidecum o aroma fresh. miroase greu, parerea mea ca se potriveste mai mult femeilor de peste 35 de ani. Chiar nu miroase fresh si in plus toata lumea il are.Nu cred ca vrei un parfum pe care il simti peste tot.Nu ti-l recomand! Pur Blanca la fel, Perceive iar miroase cam banal, il simti peste tot, Today este un parfum mai special si chiar miroase bine, Summer White nu merita 2 bani fiindca nu persista. Eu iti recomand TODAY, DAVIDOFF sau DONNA KARAN!