| ioanahd1 a întrebat:

Vreau sa-mi fac suvite cu albastru de metil, mov de gentiana sau cu castellani dar nu stiu ce culoare o sa imi iasa daca am parul saten deschis....imi puteti da niste poze cam cum ar iesi?big grin

2 răspunsuri:
| ammona a răspuns:

Iti va iesi verde :) dar eu iti recomand vopsea semipermanenta http://www.pisica-neagra.ro

| AddaElly a răspuns:

Cu albastru de metil iese foarte bine pe parul saten happy nu mai am poze sad Eu as zice sa incerci varfurile si cre iti plk alegi tu :*