| Biiiancaaa a întrebat:

Vreau sa slabesc cu aproximatie 14 kg (nu intr-un anumit interval de timp, dar totusi pana in august).Intentionez sa ajung la o silueta de fotomodel(nu pentru ca vreau sa excelez intr-o astfel de cariera, pentru ca sincera sa fiu, nu vrea). Vreau doar multe sfaturi si diete drastice, care ma pot ajuta sa reusesc ceea ce mi-am propus si un deadline, daca e nevoie.

Răspuns Câştigător
| Bogdy997 a răspuns:

Cauta sa faci din sport viata ta, si din mancatul sanatos si moderat singura modalitate de a te hrani. Nu iti chinui corpul cu "diete drastice". Cauta sa mananci cate putin din fiecare, fiindca ai nevoie de toate substantele nutritive de care poti beneficia. Astfel o sa slabesti fara sa iti dai seama si o sa te mentii pe termen lung. happy

5 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Uite aici e foarte interesant pe mine m-a ajutat mult
http://www.apropo.ro/......ca-4068215

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

3 kg de mere si 3 l de apa

| danishor a răspuns:

Incearca sa alergi intr-un mor regulat ex in fiecare seara 2 ore

| Suntdoareu2013 a răspuns:

Du-te la sala de fitness, mananca fructe, mananca putin si des, mesteca mancarea de atatea ori cati ani ai(ex ai 15 mesteci mancarea de 15 ori, asta am auzit la tv), bea apa, dar nu exagera! Bafta!

| alex556 a răspuns:

Fara paine, dulciuri sa manaci putin si des si putin sport nu strica fitness sau alergari 30-40 min pe zi! Mult noroc...