| pantofipantofi a întrebat:

Vreau sa slabesc dar urasc fructele, deci, merg la sala de 5 ori pe saptamana, mananc multe supe, cereale legume, beau si multa apa, am eliminat din alimentatie sucurile painea dulciurile si fast foodul, dar nu pot manca fructe, le urasc, nu vreau sa le vad, credeti ca voi putea slabi in cazul acesta?

5 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Fiecare fruct are gustul lui, asta nu inseamna ca daca nu iti place un fruct, doua nu iti plac fructele in general, dar fiecare cu ale lui. Incearca sa mananci fructe pentu ca contin o cantitate mare de vitamine

| StancuDaniel a răspuns:

Cea mai buna solutie de a slabi e sa manaci ffputin de cate 4-5 ori pe zi adica putin dar des nu ff desc si nu mai manca nk dupa ora 5.Success!

| kiruxi97 a răspuns:

NU eu mananc multe fructe am 11ani am 1, 50m(1metru50)si am 35-36 kg.
incearca sa mananci fructe si te va ajuta sa slabesti.

| love10andra a răspuns:

Nu vei putea slabi! de ce nu iti plac fructele? poti sa le mananci cum vrei! poti sa incepi cu portii mici de ex:pe l amiaza mananci un sfert de mar la amaza o jumatate de babana, iar seara o clementina nica.Sunt foarte bune fructele! Incearca si o sa zezi! Clementinele sunt dulci.cand bagi o bucatica in gura zici ca mananci o bomboana! Incearca si o sa ai de castigat ca doar nu te mananca ele pe tinelaughing ci tu le mamanci pe ele! Succes si sa-mi trimiti un mesaj si sa-mi spui daca ti-au placut! FUNDA?

| kimberlyn a răspuns:

Pai e bine ce faci...dar uite:
Dulciurile inlocuieste cu fructele
Carne-peste...iar restul mai mergewinking