| ymess2008 a întrebat:

Vreau sa stiu pareri depre epilarea inghinala la barbati

7 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

E ok! Astfel mirosul deodorantului se pastreaza mai mult timp, si scapi si de transpiratia inevitabila de pe timpul veri.

| Ana a răspuns:

Este necesara.

| Fury a răspuns:

@luiza te dai cu deodorant "acolo" thinking Interesant. Aflu lucruri noi pe zi ce trece thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Klara a răspuns:

Daca ar fi dupa mine, sa se epileze peste tot (mai putin pe craci, ca e gay, dar daca e nevoie sa se epileze si-acolo) pentru ca parul corporal pur si simplu ma scarbeste. straight face

| eddy_3193 a răspuns:

Mult mai igienic, aspect curat.iluzia că e "mai mare". big grin

| Atypique_Atypique_1978 a răspuns:

Epilare barbati fara durere. www.atypique.ro