| MIRELUS18 a întrebat:

Vreau sa urmez o scoala de fotomodele. Cine poate sa ma ajute? Am 18ani, 1. 65cm si 55kg.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te ajută înălțimea.
Se caută după 1.75 cm și 55 de kilograme.
Pa, pa.

| BiuL a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, si eu am 165 si pot sa zic ca arat ok si am fost invitata la casting si nu m-am dus pentru ca de obicei se cere minim 170, ai mai multe sanse ca fotomodel adica pentru poze, tu cred ca te refereai la model pentru prezentari de moda etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu?!

Dar esti micuta de statura
!
sad
pa-pa

| Adelina004 a răspuns:

Nu te ajuta deloc inaltimea esti foarte scunda ca sa fii fotomodel.trebuie sa fii ceva mai inaltawinking

| Miruu12 a răspuns:

Pai, cred ca ai putea sa faci acest pas pentru ca esti nu foarte inalta si nu esti nici grasa happy. Deci eu ziic ca poti.