| coooooo a întrebat:

Vreau si eu niste exercitii pentru a scapa de solduri, stiti cateva eficente?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tunary a răspuns:

Nu poti sa scapi doar de solduri, poti scapa de toata grasimea.Eu iti recomand sa incepi prin a manca mai putin(nu cu mult), sa alergi, faci abdomene, flotari si tractiuni.Intr-o luna vei avea rezultate remarcabile.Succes

| CreataBiscuu18 a răspuns:

Pentru solduri sunt bune abdomenele sau stai intins/a pe spate si ridici putin cate putin picioarele(pe amandoua in acelasi timp), pana ajungi intr'un final la unghi de 90 de gradehappy Bafta