| ELY0 a întrebat:

Vreau si eu niste programe de editat pozele la fata.

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Photo Editor e fain.Descarca-l de aici :http://photo-editor.en.softonic.com/

13 răspunsuri:
| ELY0 explică:

Le incerc pe toate happy va multumesc happy

| ELY0 explică:

Va multumesc happy toate sunt bune happy dar cel mai bun este Photo Editor happy

| Aleeeecs a răspuns:

Buna! cred ca photoscape photoshine photoupz photobie ..etc aici poti edita toata poza si in plus sunt foarte interesante cu rame, ...cu coperti din reviste love...chestii din astea `sper ca ti-am fost de ajutor! seara placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noob! photoshop

| Lia09 a răspuns:

Photo Editor este cel mai bun si usor de folosit.

| YONYELLA2012 a răspuns:

La voi a mers sa descarcati la mine apare ca are virusi de pe site-ul :http://photo-editor.en.softonic.com/.

| ELY0 explică (pentru YONYELLA2012):

Eu de acolo l.am luat ...si merge

| YONYELLA2012 a răspuns:

Hmmmmm...

| Anonim007X a răspuns:

Photoshop, Picasa si Photoscape sunt cele mai bune, dupa parerea mea.

| RoxanaM a răspuns:

Buna.
www.taaz.com - trebuie sa iti faci cont.
Photoinstrument, photoshop, photoeditor. cam astea le stiu eu.

| Barbu_Andreea_1999_Vh3n a răspuns:

Pentru ami modifica pozele

| Balanuta_Lilia_1976 a răspuns:

Vreau si eu niste programe de editat pozele la fata mea