| MTiberiu99 a întrebat:

Vreu sa imi fac freza(breton) am fata alungita, urechile cam strambe si fruntea lata, dati-mi niste idei....in niciun caz bretoane linse... Multumesc anticipat. Cel mai bun raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa iti dai asa cu mana prin el, sa para usor ondulat, dar la cum te-ai descris, cred ca mai bine ti s-ar potrivi sa-ti ridici bretonul in sus, daca ai fruntea lata, bretonul pe frunte ar mari aceasta senzatie

| MTiberiu99 explică (pentru anonim_4396):

Ai perfecta dreptatewinking l-am ridicat in sus si imi sta extraordinar... FUUUNNNNDDDDAAAAAAA

2 răspunsuri:
| RosselaFlou a răspuns:

Ammmm...scuze,dar in afara de bretoane linse, cred ca ai putea doar freza castron, intr-o parte mai lung ca in cealalta sau lins, e cel mai populat si normal, cred eu.