| Crs a întrebat:

Www.eyeslipsface.com stie cineva cum pot face comanda de pe acest site? Am incercat sa imi fac cont, iar cand imi spune sa aleg din ce tara sunt - nu are Romania - doar Sua, Canada si inca o tara din cate imi aduc aminte; cum pot comanda produse aici? Mi-am comandat si de pe site-ul din romania www.eyeslipsface.com.ro dar nu are aceleasi produse. please heeelp :(

4 răspunsuri:
| Crs explică:

Pacat ca nu baga toate produsele de pe site-ul din sua si la pe cel din romania, ca sunt convinsa ca le-ar cumpara o gramada de fete pentru ca sun foarte ieftine! pe site-ul oficial sunt si mai ieftine, cele care sunt la noi 8 lei acolo sunt 1$. si restul care sunt intre 3-5 $ nu se mai gasesti la noi at wits' endangry. daca as gasi pe cineva care sa le aduca din afara sa faca comenzi! sad

| Crs explică:

Produsele sunt chiar super!

| lays a răspuns:

Pai nu livreaza in Romania.de aceea au si site la noi. e aiurea stiu, dar.traim in Romaniaoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat si eu pe site si sunt absolut socata.preturile alea sunt reale?! iar daca preturile sunt asa de mici inseamna ca si calitatea e slaba? ca eu deja ma gandesc sa-mi cumpar vreo nshpe mii de chestii.