| xDicsii a întrebat:

X Heii! am niste cătină si as vrea sa scurg mustul in apa cu care ma spal pe cap. ajuta cu ceva?

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Pune boabele de cătină întro sită, presează-le cu ceva (eu le presez cu recipinetul cu care împing fructele în storcătorul de fructe). Sau, pur și simplu mixează-le și apoi strecori piureul care rezultă. Trebuie să lucrezi repede că nu este bine să intre în contact prea mult cu recipiente metalice.
O seară cu zâmbet să ai!

| baalial a răspuns:

Nu prea cred dar daca tii tu neaparat incearca. PS: poate iti cade naibii parul`laughing... mai bine lasa!