| chocolate27 a întrebat:

Zara, Bershka, Pull&Bear sau Stradivarius? Care va place cel mai mult si de ce?

Răspuns Câştigător
| oana7335 a răspuns:

Pull&Bear si Bershka deoarece sunt haine pe gustul meu si sunt de buna calitate.

12 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Eu prima oară am crezut că vorbeşti de viori şi că sunt destul de idiot sa nu fi auzit de celelalte. După am dat un Google şi am aflat că sunt magazine. Tipic!

| adriangabor92 a răspuns:

Zara

| Sunshinee a răspuns:

Zara, clar (:

| inna a răspuns:

Pull & Bear si Zara...calitatea hainelor de la Bershka lasa de dorit.

| chocolatemuffin a răspuns:

Toate, dar in special Pull&Bear si Zara.

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Toate! Pentru ca le ador! Au haine la moda si pentru tineri, dar cel mai mult ma imbrac de la Bershka si Zara.

| xSoaked a răspuns:

Pull&Bear este magazinul meu preferat de cand a aparut in Romania. Hainele sunt interesante, de calitate si originale. Iar in afara de Stradivarius imi plac toate magazinele enumerate de tine.

| aLaLa a răspuns:

Zara si Bershka big grin, mai mult Zara

| Simon a răspuns:

Oare de ce am impresia ca este o intrebare adresata in special fetelor big grin. Prefer Zara! tongue

| gya_8439 a răspuns:

Bershka, Stradivarius, Zara, Debenhams, Pull&Bear big grin

| 894646465dasdasdas a răspuns:

Bershka

| magicbutterfly a răspuns:

Bershka, Stradivarius, Zara, Debenhams...sunt multe ma reprezinta unele haine d la aceste firme