| GraveDigger91 a întrebat:

Zațul de cafea este eficient împotriva coșurilor negre? Daca da, cum îl folosesc? Dau funda

Răspuns Câştigător
| alexhadarean a răspuns:

Este eficient si eu am folosit,ai frecat vreodata ness, pui un pic de apa si pui ness si il freci pana se face un fel de crema, cu aia oti pui masca pe fata si lasi pana se intareste pe fata de tot. dupa te speli cu apa calduta nu rece si nici fierbinte, calduta! Si sa nu freci, de preferat foloseste o discheta demachianta si tamponeaza cumva, sper cavte'm ajutat!

1 răspuns:
| SilentRain a răspuns:

Știu că ajuta tenul, nu prea cred că e eficient împotriva punctelor negre