| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-imi un site unde pot sa gasesc tricouri ralph lauren,adidas,nike, etc pana in 35 de lei(in afara de Okazii.ro)

2 răspunsuri:
| AddXf a răspuns:

Http://www.originals.ro/tricouri-c-37.html?pret[]=50. Pana in 35 lei nu poti gasi, doar la "mana a doua", second-hand :) deoarece sunt originale. Uita-te pe tot site-ul http://www.originals.ro/ si vezi ce iti place. Am vazut tricouri la reducere, la 42 lei... Mai pui 7 lei la aia 35 si iti iei unul bun. Funda?

| Vilcan a răspuns:

Ralph lauren la 35 de lei.Va cumparati fake-uri si va laudati ca aveti bani.