| cevacumva a întrebat:

Ziceti-mi va rog frumos ceva metode de tratare a herpesului, am vazut de dimineata ca mi se face un herpes pe buza superioara. si vreau sa scap cat mai repede de el?

Răspuns Câştigător
| ThinkAgain a răspuns:

Poti incerca plasturii speciali pentru herpes, dar acestia mai mult il acopera.
in schimb poti folosi unguentul numit Zovirax!
este foarte bun!
si eu am avut herpes acum trei zile si m-am dat cu el in fiecare zi( iti recomand sa citesti prospectul ca sa vezi cum sa-l folosesti pentru a trece cat mai repede) si asta-i nu mai am nici macar nu punct!

P.S: sa te dai putin cu el pentru ca cantitatea din tub este putina motiv pentru care trebuie sa te dai cate putin pentru ca este tare!

bafta!happy

funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| corny04 a răspuns:

Incearca Zovirax...este bun.eu il folosesc tot timpul cand imi iese unul si in cateva zile dispare completwinking

evenso
| evenso a răspuns:

Unguent Aciclovir.

| grgdlk a răspuns:

Ungunet herpesstop asa senumeste, cel mai bun dintre toate

| EkaBuBu a răspuns:

Du-te la farmacie si cere crema baneocin trateaza herpesul si ori ce fel de iritatie da-te cu el de 2 ori pe zi si intr-o saptamana vei fi ca nou