| Anonimul4535 a întrebat:

1.Ce îmi trebuie pentru a deveni bucătar?
2. Daca ma duc în construcții și nu știu unele chestii ma ajuta băieții care sunt cu mine sau trebuie sa le învăț?
3.Care este salariul pentru bucătar si muncitor în construcții?

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Daca ai colegi înțelegători poți învăța meserie de la ei in construcți dar trebuie sa înțelegi ca totul depinde de tine meseria nu se învață se fura happy eu am avut noroc ca am dat de oamenii de nota 10+ Dumnezeu a avut grija de mine săi întâlnesc și sa dau de ei la timp sa ma învețe meserie datorită lor am învățat multe

La Bucătărie este la fel și acolo totul depinde de tine

La Bucătărie am lucrat dar nu am mai rezistat nu mai suportam glumele deplasata numai de futaie scuzam câți spun asta dar așa Glume se făceau la Bucătărie nu mai suportam glumele astea Mai ales când vedeam ca sunt ditamai femeile in toată firea și au copii acasă ai făceau niște Glume numai glume nu erau alea și mi-am dat demisia și crede-ma pe cuvânta îți spun nu-mi pare rău un singur Grama ma bucur ca am făcut asta cu adevărat am scapta de bolnavele alea handicapate acum lucrez pe Șantier și câștig mult mai bine diferența este se 12 milioane in plus și învață și meserie am dat se niște colegi tare rău de vârsta mea am dat de niște și Maeștri care știu meserie multă și învață de la ei sa tencuiesc sa sudez sa dau cu gletul de demolat sunt pe primul loc laughing) dau cu barozul peste tot când vine vorba de demolat la bucutarie era prea mult cu*vareseala nu suport așa oamenii miera scârbă de femeile alea ma bucur enorm ca am plecat de acolo am doua luni de când lucrez in construcții și nu am de gând sa ies de aicia vreodată meseria asta nu moare Niciodată

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Eu zic să te concentrezi pe o singură direcție... care ai fi aia?

| Anonimul4535 explică (pentru sierra1):

Care e aia?
Cred ca cel mai bine ma duc în construcții