| Alin0308 a întrebat:

1.Ce parere aveti de facultatea de electronica, telecomunicatii si tehnologia informatiei?
2.Ce facultate ofere mai bune oportunitati de angajare, cea de informatica sau facultatea de electronica, telecomunicatii si tehnologia informatie?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice facultate e buna, daca nu o faci din obligatie si iti dai interesul. Tot ce e legat de programare e pe val in momentul asta

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Va depinde de nivelul tau de cunostinte de specialitate si de experienta ta.
CV-ul nu are mare relevanta in aceste domenii... big grin