| darctron a întrebat:

11 clase sunt de ajuns pentru sgp? (soldat gradat profesionist, cel mai jos grad)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conditia privind studiile este de 10 clase, asa ca 11 clase sunt destul.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, dar atat vei fi, doar soldat gradat. Un fel de bun la toate. Daca vrei sa fii mai mult, continua-ti studiile.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Intr-o tara de cacao ca asta, care nu iti ofera nimic tu vrei sa fi soldat. Deja e prea de tot.
Tara nu merita nimic, sa lupti pentru niste hoti e o mare prostie.