| intrebari20 a întrebat:

A gasit cineva de lucru in strainatate de pe siteul ro.jooble.org? A fost cineva in depozitele amazon din Germania pentru ambalat si etichetat?

5 răspunsuri:
| 1234568807 a răspuns:

E bine, nu am fost eu dar stiu oameni care sunt

| anonimulll12345 a răspuns (pentru 1234568807):

Eu am pus intrebarea dar mi-am pierdut datele de logare la celalalt cont. Doream sa te intreb este greu din punct de vedere fizic gen trebuie ridicate greutati mari? in descriere scrie numa etichetat si ambalat. Ai putea sa imi dai datele de contact de la cineva?
Iar cazarea cum se face? Cate persoane pe camere sau cum?
Eu doresc sa ies singur nu am prieteni

| 1234568807 a răspuns (pentru anonimulll12345):

Pai daca te duci ca manipulant trebuie sa si cari, eu nu stiu ce ai de facut acolo dar daca scrie doar etichetat si ambalat presupun ca asta faci, date de contact nu pot sa iti dau fiindca nu sunt cunostintele mele personale

| anonimulll12345 a răspuns (pentru 1234568807):

M-am uitat la un video pe net, erau tipi care puneau cutiile diverse ce nu parea prea grele din masina pe o banda rulanta ulte alt tip scana cutiile. Am mai lucrat ceva similar in trecut aici in Romania,
Sunt mai scund 165cm asta nu ar trebuie sa fie problema din ce am inteles

| anonimulll12345 a răspuns (pentru 1234568807):

Mi-au spus ca trebuie sa merg la Arad pentru angajare si documente, desi pe internet afisul era pus pe localitati mai apropiate.