| anonim_4396 a întrebat:

A impartit cineva ziare de la kaufland? Daca da, cum ati procedat? Adica, pentru a face asta cu cine ati vorbit? Unde v ati dus?
Pls rasp

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Du-te si intereseaza-te la receptia Kauflandului respectiv pentru postul de distribuitor ziare/pliante/ oferte Kaufland. O sa te indrume fetele de acolo.

| cevdet a răspuns:

Daca ai un ziar de la ei, la sfarsit vei gasi si reclama lor. Ceva de genul: daca locuiesti in... si vrei sa distribui, suna la numarul XX Suna acolo si vorbeste.

| pattlebass a răspuns:

Nu trebuie sa vorbesti cu nimeni in mod normal, dar daca nu primesti ziar du-te la un magazin, la informatii, si cere un formular pentru a primi ziare.

| pattlebass a răspuns (pentru pattlebass):

Acum realizez ca ai zis impartit, nu primit laughing. sorry

| Maiordidi a răspuns:

Nu trebuie sa vorbesti cu nimeni, iar daca nu ai primit ziar, te duci la Kaufland si le poti spune ca tu nu ai primul ziarul, iar daca nu, ii poti cere un ziar.
happy