| MZc a întrebat:

A lucrat cineva ca barman la Pizza HUT sau in alta parte? Imi puteti spune cum este,ce trebuie sa faceti,cat de solicitant e,ce salariu e, etc?

1 răspuns:
| catablondu a răspuns:

Salut,
nu am lucrat, dar la întrebarea: Ce trebuie să fac?
Primești răspuns de fiecare dată când intri într-un local și te întâmpină o fată drăguță sau un băiat zâmbitor, îți preia comanda și se asigură că e totul ok.
Ca salariu, în această industrie, în general salariile nu sunt foarte mari, iar orele suplimentare nu se prea plătesc.
Dacă te tentează, ai putea încerca. Oricum, primele 3 luni ar trebui să fie perioadă de probă plătită și dacă nu-ți place, te poți răzgândi.
O zi frumoasă!