| RaduWhovian a întrebat:

ACADEMY+PLUS sau UBB la informatica? Vreau argumente
happy

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere ca nu an auzit niciodata de acesty academy plus clar Ubb

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce e aia ACADEMY+PLUS și îți dau argumente pentru UBB.

| Wr3nch a răspuns:

Academy+ e frumos, dar am avut pe cineva acolo si e foarte greu. Daca nu reusesti sa ti pasul cu ei esti eliminat rapid si fara regrete (si au teste eliminatorii constant). As zice informatica la UBB, e mult mai ok si te poti focusa pe invatat in loc de stres continuu pentru urmatorul test.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu mai bine tutoriale pe Youtube, daca tot nu iti doresti prea tare sa ajungi programator?

| RaduWhovian explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

A zis cineva ca nu imi doresc? Este visul meu si muncesc pentru el!

| floreadan a răspuns:

As spune mai bine UBB.