| caqot254 a întrebat:

Actualmente am fost admis la 2 facultăți, și anume Inginerie Chimică, Inginerie Energetică. Sunt pe dubii și deja sunt confuz de atâta informație ce se poate găsi pe net la acest capitol. Care ar fi o alegere mai bună dintre acestea 2 după criteriile job/salarii? Menționez că sunt bun în științele reale în afară de informatică.

3 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Nu stiu ce iti place tie. Dar mi se pare mai interesant la Inginerie energetica. De chimisti e plina lumea.

| dinaprilie a răspuns:

Chimiiiieee. o sa participi activ la reprogramarea planetei happy

Răspuns utilizator avertizat