| patchouli a întrebat:

Acum ca vine vara as vrea sa lucrez si eu in cele 3 luni.Si nu la mc sau fast food-uri ci la magazine gen carrefour sau sa impart fluturasi, promoter si in comert oricum. Am 17 ani jumate (in octombrie fac 18) si sunt eleva la un liceu din Bucuresti la specializarea matematica-informatica.Stiti cumva locuri/firme cum sunt cele descrise de mine mai sus care fac anagajari? Mentionez ca am trimis deja un CV la Carrefour:-s Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Megas a răspuns:

Pai eu am reusit sa ma angajez in sun plaza (corra) am depus un cevawinking
vino si tu laughing poate vom fi colegi :->

1 răspuns:
| ovidius a răspuns:

Am un sfat: aplică online pe site-urile magazilelor unde vrei să fii.
Pt promoteri, la fel (mai ales dacă e vb de telefonie mobilă).
O altă metodă ar fi să îţi faci un cont pe http://www.eJobs.ro să urmăreşti anunţuri.