| KaanNoah a întrebat:

Admiterea la Politehnica Timișoara la matematica (pentru AC ) e formata din probleme de M1, M2 sau undeva intre? Ma refer la dificultate

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Din cate stiu, cand am dat eu, nu tinea cont de asta. Adica erau unele probleme (3-4) din M1.

| KaanNoah explică (pentru DoarBogdan):

Si restul erau de nivelul M2?

| DoarBogdan a răspuns (pentru KaanNoah):

Sincer nu mai stiu toate diferentele dintre aceste lucruri, pentru ca eu am fost la M2. Daca faci din cartea aia de teste nu ar trebui sa ai probleme. De fapt nici asa nu ar trebui, au intrat multi care nici nu au deschis cartea si era la M2 cu mine. Deci ma gandesc ca restul sunt cam... M2.