| denise_4825 a întrebat:

Aici sunt primele doua capitole din cartea mea http://www.scribd.com/doc/24548870/DenIsE. Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| anna01 a răspuns:

Usor superficiala abordarea, pare o naratiune transpusa din sumarul jurnalului tau, sunt prea transparente gandurile tale.Forma este copilaresca, replicile, lipsite de consistenta.Numele englezesti adauga o nuanta puerila, ceva similar cu Sandra Brown in atitudinea perosnajelor, dezvoltarea unilaterala a personajelor.Ca sugestie, utilizeza un limbaj adaptat unui public mai larg(peste varsta de 15 ani )pentru ca asta este varsta la care se situeaza momentan textul.

| miauu a răspuns:

Foarte tare... tine-o tot asa

| jane_5414 a răspuns:

Foarte dragute sunt aceste doua capitole.Chiar ca ai talent! Bravo tie! Dupa ce termini de scris cartea publico deoarece am vazut cat de bine scrii si ar fi pacat ca sa nu citeasca multi adolescenti aceasta carte.Bafta in continuare!

| LiLlYAnNe a răspuns:

E foarte mult.Nu am citit tot, dar e oricum foarte foarte frumos.Esti o scriitoare excelenta.winking

| LiLlYAnNe a răspuns:

De fapt, am citit acum tot.Este foarte frumos si trebuie sa iti spun ca abia astept continuarea.hee hee

| LiLlYAnNe a răspuns:

Sa ne dai continuarea. Te rogggggg.[-o