| Marian2394 a întrebat:

Ajutor.Nu stiu unde sa merg la liceu. Adica pe ce profil.As merge la bio chimie dar nu stiu ce pot deveni din asta.As vrea sa devin un inginer sau un arhitect sau un mecanic. Ceva de gen dar nu stiu ce sa fac, va rog seriozitate.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să te hotărăști, faci așa. Arhitect sau mecanică, mate info.

| Flavyuseduard a răspuns:

Salut, mate.info pentru inginer (facultatea cea mai grea), iar pentru restul trebuie matematica, mai putin la mecanica