| Annä_Anné_1997 a întrebat:

Ajutor TPU, am un laptop. si aveam baterie si mi s-a inchis dintr-o data a facut pss. si s-a inchis apoi l-am deschis iar si a mers. asta am patit de 2 ori, in diferite saptamani

5 răspunsuri:
| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Si eu am patit odata asa dar atunci am patit ca mi-a dat un prieten un program farsa. tie nu ti-a dat nimeni nici-un program?

| Annä_Anné_1997 explică:

Mai astept raspunsurii pls!

| maryalove a răspuns:

S-ar putea sa fie un scurt circuit, ar trebui sa il duci la firma, pentru a-i face o verificare...

| Annä_Anné_1997 explică (pentru maryalove):

De la laptop scurt circuit?