| Roberta00 a întrebat:

Am 16 ani si caut ceva de munca in Craiovathinking ajutor de ospatar/bucatar sau chelnerita,nu vreau reprezentant avon, oriflame si alte deastea.Cineva care ma poate ajuta?
Sau orice altceva de facut dar sa castig bani :d

Răspuns Câştigător
| Suiram06 a răspuns:

Nu sunt din Craiova, dar cand eram in liceu eram ca tine big grin asa ca ia-o ca pe un sfat:
M-am dus la restaurantul/terasa unui hotel si i-am intrebat daca angajeaza sezonieri, ei au spus ca da întrebându-mă dacă am experienţă :O:O... eu am spus că da, că am mai lucrat, deşi nu ştiam să ţin 2 farfurii în mână. M-am prezentat după 3 zile la locul de muncă, m-am împrietenit cu o barmană care mi-a explicat cum se face tot, am mai furat puţină meserie si am lucrat toată vara... aşa că fii tupeist şi fă-i să creadă că eşti TATA OSPĂTARILOR big grinbig grin

1 răspuns:
| arriiaanna a răspuns:

Puteti castiga bani foarte usor din click-uri, incercati:
http://www.smart-click.ro/inv-VIb4l6lC7F8V
Sau raspunde-ti la sondaje, se castiga mult:
http://paidviewpoint.com/? r=h9dhs1