| anonim1976 a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa mă readuc de fotbal. Ideea e ca eu am mai facut aproximativ 4-5 ani de fotbal si am avut rezultate bune dar am luat o pauza de 2 ani...forma fizica si rezistenta la efort am mentrinut-o cu ajutorul altor sporturi. O sa ma transfer la un liceu din Bucuresti(eu stau in Braila) pentru a mă duce la un club acolo dar nu stiu daca mai are rost la vârsta asta...
O părere sincera?

1 răspuns:
| popM188 a răspuns:

Depinde ce performante vrei sa atingi. Nu poti decat sa incerci si vezi pe parcurs.