| Gigiqwe a întrebat:

Am 17 ani, am terminat 10 clase. In curand o sa ma mut singur. Ce ar fi mai ok? Sa fac un curs de frizerie si sa imi deschid o frizerie sau sa fac o postliceala de electronica?

3 răspunsuri:
| barosanu69 a răspuns:

Ai tu bani sa iti deschizi frizerie? laughing lasa mai usor visele

| andradobre21 a răspuns:

Bună! Consider ca orice știi să faci în plus fata de restul nu are cum să strice. Ambele meserii sunt ok, tot timpul va fi nevoie de frizeri/ electroniști, așa ca fa ce simți. Orice și alege sper ca vei avea mult succes.

| IFelton a răspuns:

Daca tu consideri ca o sa fii bun la a fi frizer și e o pasiune why not? si ţine minte ca, totul depinde de tine si cat de tare iti doresti.Iar daca nu merge. poti incerca postlicealul.